Onderwijsassistent, Pabo-stagiaire, zij-instromer

Ben je onderwijsassistent, Pabo-stagiaire, zij-instromer of ben je bijna klaar met de opleiding. Op de Tweede Openluchtschool denken wij verder dan de voordeur. Sterker nog, wij gooien onze deuren open! Wij vinden dat we beter, leuker en spannender kunnen leren en lesgeven dan tussen die vier muren. Zie jij dit onderwijsconcept wel zitten, beschik jij ook over zo’n outdoor mentaliteit? Dan zoeken wij jou!

Bekijk hier de vacature en meer informatie: https://www.meesterbaan.nl/vacature/252937/onderwijsassistent-voor-de-onder–midden-enof-bovenbouw

 

Solliciteer

    Gymleerkracht

    Wij zijn op zoek naar een gymleerkracht voor op de maandag (hele lesdag) en eventueel ook nog een halve lesdag op de dinsdag of donderdag. Heb je een ALO-diploma en vind je het leuk om op onze school mee te denken over ons Bewegend Lerenconcept? Neem dan contact met...

    Vacature Adviseur Passend Onderwijs (APO)

    Wegens pensionering ontstaat er per 1 september 2022 een vacature voor een Adviseur Passend Onderwijs (APO). Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega met ambitie om zijn/ haar expertise in te zetten ter ondersteuning van onze IB-ers en een gezicht wordt richting...